יעל גרף

יעל גרף היא ממציאה ומייסדת שיטת פאנקי יוגה, מורה בכירה ליוגה, ומאמנת כושר ובריאות.
מנטורית ומאמנת בינ"ל, בעלת סטודיו הבית לפאנקי יוגה ברמת גן.

ביוגרפיה

יעל התחילה את דרכה בעולם התנועה כנערה בעולם האתלטיקה הקלה, אולם אהבתה הסמויה הייתה עולם הריקוד אותה מימשה כרקדנית מחול מודרני בארץ כנערה בוגרת יותר. עם השנים תפקדה כרקדנית סלסה בניו יורק ומילאנו, שם גם הוסמכה כמורה לביקראם יוגה ע"י ביקראם צ'אודרי בלוס אנג'לס, ורקדה סלסה ולימדה ביקראם יוגה בעולם במשך 5 שנים.

עם חזרתה לארץ ב 2016 הוסמכה כמורה לאשטנגה יוגה, והמשיכה להתפתח וללמוד שיטות שונות כגון ג'ימנסטיקס פונקציונאלי ע"י מתן בלו, אימון כושר ובריאות ע"י מכון ווינגייט, התמחות באימון הפונקציונאלי, והשתלמויות שונות בתחום הגוף והנפש.

יעל מצאה באימון הפונקציונאלי את אימון הכוח והסיבולת העצים שאהבה כנערה אתלטית, ובאימון היוגה את הגמישות, התנועה והביטוי בגוף ובנפש שאהבה כנערה רקדנית.

הנוסחה המנצחת – אימון פאנקי יוגה

ב 2022 מצאה את הנוסחה להצלחה ופיתחה את אימון פאנקי יוגה – אימון המשלב את האימון הפונקציונאלי, אימון היוגה, ואימון המיינד סט להתפתחות ומימוש עצמי, המעניק לגוף ולנפש את כל מה שהם צריכים באימון אחד.

החזון והמטרה

יעל מאמינה שכל אחד יכול וראוי לחיות חיים בריאים ושמחים ושחיים בריאים ושמחים כוללים תנועה תמידית בגוף ובנפש.

אין גיל, מצב או רקע בו אדם אינו יכול לחזור להתחזק, להתגמש ולשנות תפיסות מעכבות ומקדמות אל עבר חיים בריאים ושמחים.

ויעל שמה לה למטרה לקדם אנשים בחיים האישיים שלהם לשיפור כזה בגוף, בנפש ובמחשבה.

מתוך מטרה זאת יצרה יעל את אימון פאנקי יוגה שהוא מפעל חייה לעזור לאנשים לפרוץ את גבולותיהם הפיסיים הנפשיים והמחשבתיים לעבר חיים טובים יותר כאן ועכשיו.

בפועל

משנת 2022 יעל מסמיכה מורים בשיטת פאנקי יוגה ברחביי הארץ והסטודיו הראשון שנוסד על ידה הוא סטודיו הבית של פאנקי יוגה ברמת גן שפועל גם הוא משנת 2022

תמונה אחת שווה אלף מילים

עקבו אחריי

עשו את הצעד הראשון

השאירו פרטים ואחזור אליכם